Klacht: De 3-daagse reis naar Parijs werd geannuleerd

Lana Medik op 09 april 2016 over Travelon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Travelon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 9 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De 3-daagse reis naar Parijs werd geannuleerd, op eens . Toen hadden we de reis bestel en betaald, Travelon heeft niet aangegeven dat het bedrijf zit met de financiële problemen. Ze hebben gewoon de reis naar Parijs van 29 april verkocht . Ze wisten helemaal niets over de problemen van Travelon en hebben netjes het bedrag van € 220,00 betaald. Nu blijkt dat Travelon is aan onderzoeken, kijken hoe kan aan gedupeerden klanten terug betalen .
Het is een bericht van SGR -garantie en het maakt de zak nog erger :
Goedemiddag,
Wij hebben u zojuist een bericht gestuurd over het financieel onvermogen van Travelon. Inmiddels hebben wij aanvullende informatie ontvangen waaruit blijkt dat u uw reis na 29 januari 2016 heeft geboekt. Op de door u geboekte reis is geen SGR-garantie van toepassing. Wij raden u aan per e-mail contact op te nemen met Travelon.

Met vriendelijke groet,
Carin Beckers
adjunct-directeur
En wat moeten we mee? we hebben in de Mart maand de reis voor 29 april geboekt….

Gewenste Oplossing:

Wij willen onze geld, € 220,00 terug krijgen,!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM