Mijn Klacht:
Juli 2019 een nieuwe aluminium voordeur besteld bij transparantbouw uit Venlo. Deze zou eind september begin oktober 2019 geleverd/gemonteerd worden. Half oktober krijgen we het bericht dat de fabriek de verkeerde deur geleverd heeft…. er moet een nieuwe besteld worden. (verwachte levertijd 6 tot 8 weken!!!!).
Eind december 2019 krijgen we bericht dat de voordeur gearriveerd is en er wordt een afspraak gemaakt voor de plaatsing. Tussen kerst en oud en nieuw wordt de deur geplaatst. Al snel merken we dat de deur niet goed gemonteerd is (deze tocht nog erger dat de ‘oude’ deur uit 1970). na de feestdagen meteen contact opgenomen met transparantbouw maar deze waren niet bereikbaar.
Na dagen/weken van bellen eindelijk gehoor gekregen, en de eigenaar is na herhaaldelijk aandringen langs geweest om het probleem te bekijken (helaas allen kijken niet oplossen). Zijn conclusie; het probleem lag overal aan maar vooral niet aan de nieuwe deur. Hij zou nog contact opnemen om e.e.a uit te zoeken. Na weken van bellen eindelijk weer contact, er zou een monteur langskomen en het probleem verhelpen. DE week erna zouden we gebeld worden voor een afspraak…. twee weken verder zelf maar weer eens gebeld omdat we niets gehoord hadden. Zijn reactie; druk, druk, druk we komen, het probleem wordt opgelost!!!
We zijn inmiddels 8 maanden (en tientallen telefoontjes) verder en het probleem is nog steeds niet opgelost!
Bij ons is de eigenaar overgekomen als een chaoot eerste klas die zijn afspraken niet nakomt en mensen met een kluitje het riet instuurt.
Ik wil dan ook iedereen afraden om hier een deur of wat dan ook te kopen. Afspraken worden niet nagekomen en je moet zelf overal achteraan bellen.
Ik heb inmiddels de rechtsbijstandverzekering ingeschakeld om dit probleem op te lossen, jammer dat het op deze manier moet.
Gewenste Oplossing:
Als het probleem opgelost is


