Klacht: Track en trace

Jp Meeuws op 12 mei 2020 over TransMission in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 mei 2020

Een klant heeft problemen ondervonden met de track en trace van een bestelling die is bezorgd aan TransMission. Ondanks het ontvangen van een link om de bestelling te volgen, lukt het niet om deze te traceren en is de status sinds vanochtend op 'manco' gezet, terwijl de levering nog steeds niet heeft plaatsgevonden.

Mijn Klacht:

Ik heb bericht ontvangen van Van Melis NV. Dat mijn bestelling
Bezorgd is aan “ transmission “ en ik ontving tegelijk een link om de bestelling te volgen wat niet lukt . Mijn bestelling kreeg blijkbar de status manco sedert deze morgen en is nog steeds niet geleverd.

Gewenste Oplossing:

Ik wou graag een overzicht van de bestelling en een tijdige levering

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TransMission

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TransMission nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jp Meeuws
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM