Klacht: veel olie verbruik 9 jaar geleden terug roep actie geweest en nooit een brief daarvan ontvangen

angelien op 27 september 2018 over Toyota in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Toyota
Categorie Automerken
Status Open
Datum 27 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een Toyota advensis sedan 1.8 uit 2004

Er is 9 jaar geleden een terug roep actie geweest vanwege teveel olie verbruik en daar hebben we nooit een brief van ontvangen we hebben dit op internet gezien,
de auto heeft pas 140.000 km gelopen en dan nu al zoveel olie verbruik hij verbruikt 2,5 liter op 600 km dit is niet goed.

Zijn bij Toyota dealer geweest die hebben er naar gekeken en ze zeiden dit is een probleem van jaren terug, hebben contact opgenomen met het hoofdkantoor van toyota maar die zeggen dit is ouderdom kan niet zo zijn dat een auto 2.5 liter olie verbruikt op 600 km. Van alle andere terug roep acties hebben we wel een brief gehad, waarom toen niet?

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze met een goede oplossing komen en niet afdoen met dit is ouderdom.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toyota

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toyota nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM