Klacht: In de tochr

Conny en John op 20 november 2022 over Toppers in Concert in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 november 2022

Een bezoeker van Toppers in Concert ervoer ernstige overlast door tocht op hun zitplaatsen in de 2e ring, vak 422, rij 6. Ondanks het dragen van warme kleding, waaronder een muts en handschoenen, was het moeilijk om van het concert te genieten. De persoon geeft aan in de winter geen concerten meer te willen bijwonen.

Mijn Klacht:

Zitplaatsen in de 2e ring vak 422 rij 6 stoelen 176, 175. Echt niet te doen door de tocht. De kou in het stadion viel best mee maar op die plaats zat je het hele concert in de tocht. We hebben daar gezeten met muts, das, winterjas en handschoenen en nog hebben we niet echt kunnen genieten van het concert. Voor ons geen toppers meer in de winter!!!!

Gewenste Oplossing:

Nieuwe kaartjes voor volgend jaar of geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toppers in Concert

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toppers in Concert nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Conny en John
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM