Klacht: Geen restitutie bij afgelasting evenement

Ylem op 16 januari 2013 over Ticketscript in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ticketscript has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 16 januari 2013

Na de afgelasting van het evenement Mystical NYE in Eindhoven heeft Ticketscript niet tijdig de betaalde bedragen gerestitueerd aan de bezoekers. Een groep van zeven personen, die elk 99 euro exclusief fee had betaald, heeft tot op heden geen terugbetaling ontvangen, ondanks dat het evenement al geruime tijd voor oudejaarsavond 2012 was afgelast. Daarnaast wordt er geklaagd over het gebrek aan communicatie van Ticketscript naar de gedupeerden.

Mijn Klacht:

Na de afgelasting Van Mystical NYE in het klokgebouw te Eindhoven heeft Ticketscript geruime tijd verzuimd om de betaalde gelden te restitueren. Ticketscript had het ontvangen geld in beheer en zou als het evenement door zou zijn gegaan de organisator na 5 dagen betalen.
Omdat het evenement geruime tijd voor oudejaarsavond 2012 is afgelast zou het redelijkerwijs logisch zijn om het geld al 14 jan 2013 terug te hebben. Dit is helaas nog niet het geval.
Ik kom op voor een groep van 7 personen die per persoon 99 euro exclusief fee hebben betaald voor een evenement wat niet door is gegaan. Ticketscript heeft geen part in de afgelasting, maar had het geld in beheer en zou bemiddelen bij afgelasting.
Er is nul communicatie naar de gedupeerden toe.
Er wordt alleen gecommuniceerd als je zelf contact opneemt.
Er wordt geen informatie gedeeld via de website, Twitter, Facebook of Google + desnoods.
En het probleem wordt over de schutting gegooid.
Wij willen onze 700 euro terug!

Gewenste Oplossing:

restitutie van de verschuldigde gelden aan de rechtmatige eigenaars. Ook een minimale vorm van communicatie naar de gedupeerden toe zouden de gedupeerden op prijs stellen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketscript nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM