Klacht: kaarten toppers

wanda den boer op 30 december 2014 over Ticketpoint in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 30 december 2014

Op 8 december heeft de klager kaartjes besteld voor een evenement, maar de betaallink werkte niet. Na contact met de klantenservice werd de betaling via iDEAL geregeld, maar later bleek dat de kaartjes waren geannuleerd. De klager heeft nieuwe kaartjes besteld en verzocht om terugbetaling van de eerste betaling, met de intentie om in de toekomst niet meer via Ticketpoint te bestellen.

Mijn Klacht:

Op maandag 8 dec. kaartjes besteld voor de toppers op 30/5/15. We kregen een link om te betalen maar deze werkte niet. Volgende dag weer gebeld en gemaild naar de klantenservice. We mochten het geld via de ideal manier overmaken. Dus wij dachten dat het klaar was. Gisteren gebeld om te vragen wanneer we de kaarten kunnen ontvangen en er werd verteld dat de kaartjes geannuleerd/vervallen zijn!!!!
Ik heb(gelukkig) nieuwe kaarten besteld voor het zelfde geld en een dikke klacht gestuurd naar de klantenservice met het verzoek om het geld van de eerste betaling terug te storten.

Dit is gelijk de laatste keer dat we kaarten bestellen via ticketpoint…

Gewenste Oplossing:

ben pas tevreden als de kaarten voor de toppers in brievenbus liggen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketpoint

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketpoint nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM