Klacht: oplichting

AnnemarieLieftink op 04 juni 2018 over Ticketmaster in de categorie Internetshops - Kaarten- en ticketverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 4 juni 2018

Een klant heeft een klacht ingediend tegen Ticketmaster over de verkoop van tickets voor een BTS-concert. Ondanks herhaaldelijke pogingen om VIP-tickets te kopen, waren deze al uitverkocht voordat de klant kon betalen, terwijl de kaarten kort daarna voor hogere prijzen op andere platforms beschikbaar kwamen. De klant beschuldigt Ticketmaster van oplichting vanwege de problemen tijdens het aankoopproces.

Mijn Klacht:

Afgelopen vrijdag 1 juni zat ik met mijn dochter achter de pc en laptop, ingelogd om 8 uur om tickets te kopen voor BTS. Toen om 9 uur (1 min voor 9) de tickets in de verkoop gingen, bleek bij een keer klikken dat de VIP (€ 260.- per kaart) al waren uitverkocht! De rest van de kaarten was niet bereikbaar via storingen. Een keer zijn we er door heen gekomen en na alle stappen te hebben doorlopen zaten we op de betaalpagina. Zelfs de 10 minuten waren niet voldoende om door gelinkt te worden naar ideal! Na nog 30 pogingen waren alle kaarten (17.000!!) uitverkocht. Voor een band waar niemand buiten de fans van hebben gehoord. Maar de kaarten gingen om 9.10 al in de verkoop bij seatwave (dcohteronderneming) en viagogo voor belachelijke prijzen. Nog steeds zijn er via deze sites grote aantallen kaarten te verkrijgen voor extreme bedragen. Hoe kan het zijn dat een concert van een betrekkelijk onbekende groep zo snel is uitverkocht en dat via een dochteronderneming de kaarten voor dit soort prijzen worden verkocht. En bij navraag geeft mojo, ticketmaster en seatwave niet thuis!

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek ticketmaster en of mojo alle tickets die aan resellers en handelaren zijn verkocht terug te halen of nietig te verklaren en weer via de officiele weg te verkopen. Wanneer er nooit geen tickets door verkocht kunnen worden en alleen via ticketmaster kunnen worden gekocht (ga je niet dan kun je de ticket annuleren) dan zullen deze belachelijke praktijken stoppen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketmaster

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketmaster nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM