Mijn Klacht:
Een ruime 5,5 week geleden heb ik kaartjes voor Depeche Mode gekocht.
Het begon er al mee dat ik staanplaatsen had geselecteerd, die ineens bij het afrekenen veranderd waren in zitplaatsen. Gelukkig kwam er meteen een tweede concert beschikbaar, dus voor het tweede evenement deze zitplaatsen in de verkoop via TM en staanplaatsen gekocht. Vrijwel meteen kreeg ik een melding dat de kaarten waren verkocht en dat het geld zsm op mijn rekening zou worden gestort.
Hierop ontving ik ook diverse emails van TM met het bericht dat het geld nu binnenkort op mijn rekening zou worden gestort. Toen dit echter na een ruime 2 weken maar steeds niet het geval was, heb ik een email gestuurd met de vraag of er wellicht nog info nodig was of iets onduidelijk was. Hierop mocht ik geen enkele reactie krijgen.
Na een ruime week wachten toch maar weer een. bericht, ditmaal via de site, en nu kreeg ik de reactie dat ik volgende documenten moest uploaden via mijn TM profiel:
– Foto van je ID-bewijs (ID-kaart, rijbewijs of paspoort. Bij een ID-kaart en rijbewijs moeten de voor- en achterkant geüpload worden. Bij een paspoort volstaat enkel de voorkant).
– Bankafschrift (hier moeten jouw NAW-gegevens op staan, je IBAN-nummer en het logo van je bank).
Op de site van TM is bij mijn profiel nergens een mogelijkheid tot het (veilig?!) uploaden van dergelijke documenten te vinden, dus dit is niet mogelijk. Bovendien hadden vrienden van mij met wie we naar dit evenement gaan hebben tegelijk met mij via jullie hun tickets verkocht en zijn kregen de volgende dag al hun geld terug gestort.
Het lijkt me dat hier sprake is van een vergissing.
Ik heb dus binnen een half uur twee maal twee kaarten bij TM gekocht. En eenmaal 2 tickets zijn voor mij binnen een paar minuten weer aan iemand anders verkocht. Ik zou verwachten dat het voldoende moet zijn dat TM de door mij eerder betaalde kosten terug kunnen storten naar het IBAN-nummer waarvan ik de betaling heb gedaan. Net als bij andere mensen.
Ik heb dit ook in een reactie geschreven, echter wederom … geen reactie.
Ook op de chatfunctie via facebook TM pagina en Twitter geen enkele reactie!
Dus nu maar via deze weg een poging.
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn geld ontvangen!


