Klacht: Concert ELO afgelast voucher van 200 euro

Astrid J. op 07 januari 2021 over Ticketmaster in de categorie Internetshops - Kaarten- en ticketverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 7 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in 2020 2 kaartjes besteld voor een concert van elo in oktober. Ik heb een email gekregen om te reageren binnen 4 weken omdat er anders geen terugbetaling zou plaatsvinden maar ik een voucher zou krijgen. Ik heb ivm persoonlijke omstandigheden geen gelegenheid gehad om tijdig te reageren. Zit nu dus met een voucher van 200 euro in mn maag die in deze coronatijd moeilijk in te vullen is en ik wil ook niet naar een ander concert. Heb dit al 2x gemaild maar ze houden halsstarrig vast aan hun ‘beleid’ . Wat kan ik doen hieraan?

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn 200 euro terug krijg binnen 4 weken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketmaster

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketmaster nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Astrid J.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM