Klacht: Oplichting

Jo.jochem op 04 mei 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels heeft onze klant bericht ontvangen.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 4 mei 2012

Een klant heeft in december 2011 twee kaarten voor het concert van Michael Bublé gekocht, maar ontving vlak voor het concert andere kaarten dan besteld en via e-mail in plaats van aangetekend. De organisatie bood een restitutie van €50,00 aan, terwijl het prijsverschil en verzendkosten aanzienlijk hoger waren, wat de klant als misleiding beschouwt.

Mijn Klacht:

Twee kaarten (vloer Arena) gekocht in december 2011 voor het concert van Michael Buble eind april 2012. Ruim 4 maanden voorafgaand aan het concert. Som totaal €263,50.
Daags voor tijd ontvangst van de kaarten per e mail (terwijl voor aangetekende verzending werd betaald a €15,00). Daarnaast geen vloer Arena kaarten maar kaarten voor de 1e ring. Er volgt een restitutie van €50,00 volgens de organisatie het prijsverschil tussen beide kaarten. Het lijkt erop dat deze organisatie met voorbedachte raden te werk gaat. Immers 4 maanden voor tijd verkopen en dan daags voor tijd er achterkomen dat men niet kan leveren lijkt mij sterk. Het prijsverschil (circa €100,00) en de kosten (€15,00) voor het aangetekend versturen afdoen met een restitutie van €50,00 is juridisch natuurlijk heel slim. Maar ook heel erg een kwestie van ‘gewoon’ oplichten. Je kan niet verkopen dat wat je niet hebt. Als je niet voornemens bent aangetekend te versturen kan je daar ook geen geld voor gaan vragen. Dat als tussenhandelaar je een marge berekend, kan ik mij voorstellen. Maar dit is duidelijk en met voorbedachte raden de kluit belazeren. Daar waar mogelijk wil ik een ieder waarschuwen voor de praktijken van Ticketloket.com.!!!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer er een deel van de som wordt gerestitueerd. In ieder geval de kosten voor het aangetekend verzenden en een deel van de berekende belachelijke marge.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Ticketloket.com beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Er is helemaal niets opgelost aan mijn klacht!!!!!

Ticketloket.com

Heeft op 02 juli 2012 om 22:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels heeft onze klant bericht ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM