Klacht: Verkeerde schoenen binnen gehad + veel te laat binnen gehad

L1993 op 05 januari 2015 over thefashionshop.nl in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 februari 2015
Categorie Algemeen
Status Opgelost
Datum 5 januari 2015

Een klant van thefashionshop.nl heeft eind november Balenciaga-schoenen in maat 44 blauw besteld, maar ontving een maand later de verkeerde, namelijk witte schoenen. Na contact te hebben opgenomen over het retourneren van de verkeerde schoenen, ontving de klant geen reactie meer, wat leidde tot de conclusie dat de webshop onbetrouwbaar is.

Mijn Klacht:

Ik heb eind november Balenciaga’s besteld maat 44 blauw. Ik heb deze een maand later pas binnen gehad, alleen zaten er witte schoenen in ipv blauw. Vervolgens heb ik hierover contact met hun opgenomen. Ik vroeg waar ik de schoenen naartoe terug kon sturen. Hierop werd niet meer gereageerd via de app noch via de mail.

Ik waarschuw mensen die via deze ‘webshop’ spullen willen bestellen, want er valt totaal niet mee te werken. Prima voorbeeld van oplichterij/verduistering van geld.

Gr.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat ik ooit nog contact met hun krijg. Vervolgens wil ik mijn €150,- terug op mijn rekening en ook de €7,- verzendkosten. Vervolgens verwacht ik een retour adres, zodat ik de schoenen terug kan sturen en niks meer met deze firma te maken heb!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door thefashionshop.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat thefashionshop.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM