Klacht: Slechte klantenservice

Wim1946 op 14 december 2025 over The leather palace in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Mode
Status Open
Datum 14 december 2025

Een klant van The Leather Palace ervaart problemen met de klantenservice, omdat zij al drie weken wachten op een bestelling van een bontkraag XXL die als op voorraad staat aangegeven. Ondanks herhaalde verzoeken om informatie over de levering, heeft de klant geen reactie ontvangen op e-mails of via het klachtenformulier. De klant overweegt de overeenkomst op te zeggen en het geld terug te vragen indien er binnen een week geen oplossing komt.

Mijn Klacht:

Wij wachten al 3 weken op onze bestelling, een bontkraag xxl die op voorradig staat; wij hebben gevraagd wanneer er geleverd gaat worden maar op e-mails geen reactie gekregen en ook niet op hun klachtenformulier. Ik wacht het nog een week af, gaan anders we de overeenkomst opzeggen en ons geld terugvragen. Waardeloze klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Verstuur mijn bestelling waar ik voor heb betaald, de bontkraag xxl. En wanneer deze niet leverbaar is binnen 14 dagen mijn geld terug op mijn bankrekening.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over The leather palace
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over The leather palace

Reactie van de melder van de klacht Wim1946

3 maanden geleden - The Leather Palace is onbereikbaar. Per telefoon krijg je steeds hetzelfde bandje en je kan géén bericht inspreken. Op e-mails wordt niet gereageerd. De website is sinds 2023 niet meer bijgewerkt, je kan echter nog steeds bestellen maar er wordt niets verzonden. Je betaling gaat via NL56 DEUT 0265186420 en je krijgt een factuur per e-mail. De bestelling komt niet. KvK nummer 34234787, Vestigingsnummer 000000507490 Rechtsvorm: Eenmanszaak met 1 man personeel. Ik zocht contact met de fraudeafdeling van mijn bank om dit nummer te blokkeren, maar die stuurt mij door naar de politie om aangifte te doen. De politie neemt de aangifte niet op omdat er te weinig aangiftes zijn voor The Leather Palace. Eindelijk na 5 weken is de bestelling bezorgd. Zonder overleg is er een ander artikel opgestuurd met een andere kleur en andere maat en goedkoper. Omdat het product wel mooi is houden we het, maar we bestellen nooit meer bij deze webshop.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over The leather palace nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wim1946
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM