Klacht: Teveel betaald

karin wynants op 23 mei 2023 over RAI Amsterdam in de categorie Entertainment

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Entertainment
Status Nieuwe klacht
Datum 23 mei 2023

Een bezoeker van RAI Amsterdam heeft een klacht ingediend over te veel betaalde parkeerkosten bij PR Zeeburg op 16 en 17 mei. Na het kopen van twee tickets op beide dagen, blijkt dat hij in totaal 16,50 euro te veel heeft betaald bij het uitrijden. Hij heeft bewijsstukken, waaronder parkeertickets en foto's, om zijn claim te onderbouwen.

Mijn Klacht:

maandag 16 mei en dinsdag 17 mei heb ik gebruik gemaakt van de parking PR Zeeburg.
ik ben na 10u binnen gereden en heb daarna 2x tickets gekocht .
Bij terug uitrijden rond 14:09 heb ik echter , op 16 mei 1x 6€ en 1x 6.75€ betaald en op 17 mei 1×6€ en 1x 9.75€ dus heb ik 16.5€ teveel betaald.
ik heb een kopie van het parkeerticket van 16 mei met vermelding van inrijden en foto getrokken om14.09 (uitrijden) en ook de vervoertickets

Gewenste Oplossing:

terugbetaling

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RAI Amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RAI Amsterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door karin wynants
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM