Klacht: tesa powerstrips: alles dondert naar beneden

Els en kris op 19 januari 2019 over Tesa in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tesa is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Tesa
Categorie Algemeen
Status In behandeling
Datum 19 januari 2019

Na het gebruik van Tesa powerstrips om een klok en trouwfoto op te hangen, vielen beide voorwerpen na enkele uren naar beneden en raakten beschadigd. De klager is teleurgesteld over de werking van de strips, die volgens de verpakking tot 3 kg zouden kunnen dragen, en beschouwt het als misleiding.

Mijn Klacht:

Na onze living te behangen en schilderen besloten we om geen gaten meer te boren en onze klok en kaders te bevestigen met Tesa powerstrips. Helaas: na enkele uren donderde onze klok naar beneden in 1000 stukjes! Een paar uur later, nadat we van de eerste schrik bekomen waren, volgde onze trouwfoto. Beide waren nochtans bevestigd met strips die 3 kg aan konden. Schandalig en pure afzetterij is dit! Ze zouden dit moeten verbieden om nog te verkopen!

Gewenste Oplossing:

Graag een financiële tegemoetkoming voor herstelling van de schade!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tesa over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tesa in behandeling genomen

Bericht van Tesa

7 jaren geleden - We hebben u per e-mail geinformeerd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM