Klacht: Betalen voor een huurapparaat waar ik geen nooit gebruik van heb gemaakt

rowena_bhawanidin op 27 mei 2013 over Tempus in de categorie CV Ketels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Tempus
Categorie CV Ketels
Status In behandeling
Datum 27 mei 2013

Een klant van Tempus klaagt over het betalen voor een huurapparaat dat hij nooit heeft gebruikt. Ondanks zijn bezwaar stelt het bedrijf dat hij wel degelijk een huurapparaat heeft.

Mijn Klacht:

Ik moet betalen voor een huurapparaat die ik niet heb en Tempus zegt dat ik wel een huurapparaat heb.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag wat ik betaald heb terruggestort krijgen en ik wil dat Tempus in de toekomst geen geld meer afschrijft van mijn rekening voor 'huurbedragen' voor een apparaat waar ik nooit gebruik van heb gemaakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tempus

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tempus nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tempus in behandeling genomen

Bericht van Tempus

12 jaren geleden - Geachte mevrouw Bhawanidin, Wij hebben het verzoek uitgezet uw contract te beëindigen met terugwerkende kracht per opstartdatum (03.08.2012). U zult hiervoor binnen 2 weken een correctienota van Eneco ontvangen. Nogmaals excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Sanne de Wit

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM