Klacht: Minimale contract uren

Annejayden1811 op 27 maart 2019 over Tempo-Team in de categorie Uitzendbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tempo-Team is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Tempo-Team
Categorie Uitzendbureaus
Status In behandeling
Datum 27 maart 2019

Een werknemer van Tempo-Team heeft een klacht ingediend over het niet nakomen van de minimale contracturen. Ondanks een min-max contract van 48 tot 96 uur per vier weken, ontvangt de werknemer slechts 6 uur per week, terwijl hij recht heeft op uitbetaling van de afgesproken minimale uren. De werknemer heeft contact opgenomen met het bedrijf, maar krijgt te horen dat er momenteel niet veel werk beschikbaar is.

Mijn Klacht:

Ik werk al 3 jaar voor tempo team.. waarvan nu bijna 2 jaar met min max contract van min 48 en max 96 uur per 4 weken. Dat zou dan 12 uur gem per week zijn. Nu plannen ze mij vanaf jan al een aantal keer maar 6 uur per week in dus ik kom niet aan me uren. Ik heb hier al over gebeld en krijg dan te horen sorry er is niet veel werk op dit moment. Maar ik heb gewoon recht op uitbetaling van mijn minimale contract uren die in mijn contract staan maar hier geven ze geen gehoor aan en betalen mij alleen die 6 uur per week uit die ik werk. Werk of geen werk ik hoor de uren uit betaald te krijgen die in het contract zijn afgesproken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als TEMPO TEAM de regels nakomt. Dus mijn me minimale contract uren uitbetaald werk of geen werk. Betalen moeten ze!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tempo-Team over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tempo-Team in behandeling genomen

Bericht van Tempo-Team

7 jaren geleden - Hoi Anne, bij Tempo-Team willen we altijd jouw kant van het verhaal horen. Daarom hebben wij een speciale, onafhankelijke klachtenlijn. Je kunt onze medewerkers op weekdagen telefonisch bereiken van 8:30 tot 17:00 door te bellen met 0800 777 71 11, of door gebruik te maken van dit contactformulier: http:bit.ly2O7Vw80 Jouw klacht komt dan direct terecht bij de juiste manager. De manager zal binnen twee werkdagen contact met je opnemen om de klacht met je te bespreken en samen met jou te kijken wat de beste oplossing is. Wij horen graag van je. ^Phong

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Ik heb al vaker daar heen gebeld met een klacht,maar dan word er vervolgens door me eigen contact persoon van tempo team contact met mij opgenomen en aangezien wij niet met elkaar overweg kunnen is dat niet te doen en word er vervolgens niets aan gedaan..

Bericht van Tempo-Team

7 jaren geleden - Het is inderdaad niet volgens de procedure van de klachtenlijn dat er contact wordt opgenomen met je eigen contactpersoon. We hebben de manager gesproken en deze zal deze week contact met je opnemen om de klacht met je bespreken. ^Phong

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Tot op heden of steeds geen contact met mijn opgenomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM