Klacht: Geen ziekte geld uitbetaald

Driesen12344 op 13 mei 2018 over Tempo-Team in de categorie Uitzendbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tempo-Team is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Tempo-Team
Categorie Uitzendbureaus
Status In behandeling
Datum 13 mei 2018

Een werknemer van Tempo-Team heeft aangegeven dat hij door een longontsteking al drie weken thuis is, maar slechts één à twee weken loon heeft ontvangen. Hij stelt dat hij recht heeft op ziektegeld volgens zijn contract, maar dit is tot nu toe niet uitbetaald.

Mijn Klacht:

Goedendag,

Ik heb door de frisse lucht en warmte van lichaam longontsteking opgelopen en hierbij al 3e week thuis. Echter heb ik maar 1 a 2 weken betaald gekregen maar nu krijg ik geen ziekte geld. Waar ik wel recht op heb ik mijn contract

Gewenste Oplossing:

Als mijn ziekte geld van vorige week 1819dat ziek was en van deze week uitbetaald wordt want als ik nog ziek ben zal ik vrijdag mijn contract beëindigen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tempo-Team over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tempo-Team in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM