Klacht: TV programma’s kloppen niet uit de TV gidsen

henkmensen op 12 februari 2016 over Televizier gids in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Tijdschriften
Status Open
Datum 12 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Welke gids dat je tegenwoordig ook maar koopt er klopt niets van de programma’s die er tegenwoordig in staan. Bijvoorbeeld net als vanavond, Op RTL 5 zou je krijgen een actie film van Sylvester Stallone, krijg je een komedie te zien, na deze film zou je een oorlogfilm krijgen, maar ook deze is vervangen door een andere film. Gisteren ook weer bij Veronica zijn er andere programma’s te zien dat in de gidsen wordt beschreven. En dit kun je iedere dag wel verwachten bij elke zender.
Waarom verkopen ze de gidsen nog.

Gewenste Oplossing:

Als de omroepen eens tegen elkaar de waarheid vertellen wat voor programma's ze geven en dat dan dit ook goed wordt vermeld in alle gidsen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Televizier gids

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Televizier gids nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM