Mijn Klacht:
Afgelopen maand nam ik eerste keer abonnement bij Tele2. En binnen één week stond €12,00 buiten mijn bundel. Er staat op dat er servicenummers- berichten werd gebruikt. Maar ik heb geen gebruik gemaakt van sms berichten. En binnen 1,5 week staat kosten op €24,00. Het klopt helemaal niks ervan, ook heb ik maar 1 week Tele2 dus ik heb er geen gebruik van gemaakt. Ik keek via een website van inzicht betalingen: https:www.payinfo.nl
Er stond op dat ik op 04-10-18 om 12:10 4 keer gebruik heb gemaakt van sms berichten. Ook op 11-10-18. En elke sms berichten werd om 12:10 dus precies hetzelfde tijd gestuurd en per sms bericht kost €3.
Het is onterecht en ik heb geen gebruik van gemaakt. Ik snap niet hoe ik al zoveel ongewenste afschrijvingen heb staan terwijl ik eerder nooit Tele2 had.
Gewenste Oplossing:
Als het gestopt wordt met onterechte kosten die ik niet eens heb gebruikt en ik wil graag geld €24 terug.

