Mijn Klacht:
Op mijn telefoonrekening van mijn mobiele telefoon verrast met 150 EUR content van telefuture. Nooit om gevraagd!
Gewenste Oplossing:
Als ik het geld terug krijg.
Wmstempher op 11 maart 2016 over Telefuture in de categorie Incassobureaus
Samenvatting wordt geladen...
Op mijn telefoonrekening van mijn mobiele telefoon verrast met 150 EUR content van telefuture. Nooit om gevraagd!
Als ik het geld terug krijg.
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telefuture
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Telefuture over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telefuture nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telefuture in behandeling genomen
Bericht van Telefuture
9 jaren geleden - Beste, Wij mailen u namens onze klant Taptastic. Wij, Globway, zijn de technisch facilitator van de dienst en behandelen de vragen. Over uw vraag kunnen wij het volgende melden; U heeft gebruik gemaakt van een SMS-dienst. Op telefoonnummer 31636547976 is op 17-1-2016 een gratis sms verzonden: SMS nu OK naar 3050 en win die Prijs! 4sms/wk, 3euro eenmalig + 12euro/wk. Funtapps abonnement. nls.funtapps.com. Stop? sms stop naar 3050. SMS OK naar 3050! Hierop is gereageerd met het insturen van OK vanaf het bg mobiele nummer. In de sms staat duidelijk aangegeven om wat voor een dienst het gaat en wat de kosten zijn voor het abonnement. U heeft een bevestiging van deelname per sms ontvangen. In totaal werd er voor deze dienst € 75,00 aangerekend via uw mobiele opertor. Wij hebben uw klacht onderzocht en u komt in aanmerking voor restitutie. Wij zullen een bedrag van € 35 aan u overmaken, daarvoor hebben wij wel uw bankrekeningnr (IBAN) , tenaamstelling en woonplaats nodig. Zodra wij deze informatie van u hebben ontvangen kunnen wij het bedrag aan u overmaken. Wij streven ernaar het bedrag zo spoedig mogelijk aan u over te maken, u dient wel rekening te houden met een verwerkingstijd van minimaal 1 week na ontvangst van de gegevens. Met vriendelijke groet, SalesSupport
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM