Klacht: retour zending

Danique2012 op 12 april 2012 over Tel Sell in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Pieterson, Wij hebben getracht telefonisch contact met u op te nemen aangaande uw klacht. Helaas bleek dit zonder resultaat. Om deze reden hebben wij u een e-mailbericht gestuurd en gaan wij ervan uit dat hiermee het een en...

Bedrijf Tel Sell
Categorie Teleshopping
Status Opgelost
Datum 12 april 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen zaterdag heb ik mijn ZQuiet ontvangen. In de verpakking zit een gebruiksaanwijzing met waarschuwingen en een mededeling dat het niet geretourneerd kan worden.

Nu heb ik het pakket open moeten maken om het te proberen uiteraard. Helaas krijg ik sindsdien veel pijn aan mijn kaak en slaap ik slecht. Vandaag, 12 april, heb ik gebeld met de klantenservice die mij meedeelt dat ‘ het duidelijk op de verpakking staat’ en dat het ‘ wegens hygiënische redenen niet retour kan worden gezonden’.

Vanzelfsprekend heb ik die informatie vooraf gelezen, maar ben van mening dat een product alleen kan worden geretourneerd indien geprobeerd. Het product is standaard, dus niet op maat gemaakt, niet beschadigd en eenvoudig te reinigen. Ik ben dan ook van mening dat er geen grond is voor het niet retour nemen van een dergelijk product.

Het komt er op neer dat, indien de klant iets bestelt, het risico volledig voor de klant is indien een dergelijk product niet bevalt.
Dit vind ik niet klantvriendelijk, noch service gericht.

Graag zou ik een reactie van u ontvangen.

Gewenste Oplossing:

als de ZQuiet retour kan worden gezonden en het aankoopbedrag wordt terug gestort binnen de hiervoor gestelde termijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tel Sell in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tel Sell een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tel Sell

Heeft op 13 april 2012 om 16:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Pieterson,

Wij hebben getracht telefonisch contact met u op te nemen aangaande uw klacht. Helaas bleek dit zonder resultaat. Om deze reden hebben wij u een e-mailbericht gestuurd en gaan wij ervan uit dat hiermee het een en ander voor u verduidelijkt is. Mocht u nog verdere vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met onze klantenservice via [email protected].

Met vriendelijke groet,

Tel Sell

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tel Sell beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM