Klacht: InStyler lange levertijd en ander artikel geleverd

Kimmyy3 op 08 juli 2014 over Tel Sell in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Verbeek, Naar aanleiding van uw klacht heeft onze klantenservice inmiddels contact met u opgenomen. Indien uw klacht niet naar tevredenheid is afgehandeld, verzoeken wij u vriendelijk dit te melden middels een e-mailbericht naar [email protected]. Met vriendelijke groet, Tel...

Bedrijf Tel Sell
Categorie Teleshopping
Status Opgelost
Datum 8 juli 2014

Een klant heeft op 07-02-2014 de InStyler 2=1 besteld, met een verwachte levertijd van twee weken. Na herhaaldelijk contact met Tel Sell over de vertraging, kreeg de klant te horen dat er problemen waren met de leverancier en dat de levering onzeker was. Uiteindelijk ontving de klant als compensatie een gratis accessoireset, maar bleef ontevreden over de lange wachttijd en de communicatie.

Mijn Klacht:

Op 07-02-2014 heb ik de InStyler 2=1 besteld en betaald, er werd toen een levertermijn van 2 weken aangegven.
Na het verstrijken van deze levertermijn heb ik diverse malen zelf naar Tel Sell gebeld met de vraag wanneer ik de InStylers kon verwachten, er werd aangegeven dat ze problomen hadden met de leverancier maar dat ze de volgende levering spoedig binnen zouden krijgen. Ze konden mij daarbij niet vertellen of ik dan een van de gelukkige zou zijn die hem doorgeleverd kreeg, hierdoor heb ik zelf vele telefoontjes moeten plegen om informatie te verkrijgen of de status van mijn bestelling.
Als compensatie voor het lange wachten heb ik wel een gratis accessoireset aangeboden gekregen.
Op vrijdag 04-07-2014 heb ik weer zelf gebeld met de vraag wanneer ik mijn bestelling kon verwachten! Er werd mij medegedeeld dat ze eind week 29 (19-07-2014) een levering van hun leverancier verwachtten en dat ik hierop nog zou moeten wachten.
Mijn verbazing dat ik vandaag, 08-07-2014, een pakje ontving was dan ook groot. Nog groter was mijn verbazing dat er geen beloofde accesoireset bijgeleverd was. Maar ik was echt met stomheid geslagen toen ik de leverbon en pakjes beter bekeek en zag dat ze geen InStyler hebben geleverd maar de SalonStyler!
Dit is niet waar ik voor betaald heb en waar ik 5 maanden op heb gewacht!

Gewenste Oplossing:

Ik wil het product ontvangen dat ik besteld heb!! Een compensatie voor de vele telefoongesprekken, lange levertermijn en verkeerde aflevering lijkt mij ook op zijn plaats.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tel Sell in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tel Sell een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Tel Sell beoordeeld.

Tel Sell

Heeft op 09 juli 2014 om 14:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Verbeek,
Naar aanleiding van uw klacht heeft onze klantenservice inmiddels contact met u opgenomen. Indien uw klacht niet naar tevredenheid is afgehandeld, verzoeken wij u vriendelijk dit te melden middels een e-mailbericht naar [email protected].
Met vriendelijke groet,
Tel Sell Webcare

Kimmyy3

Heeft op 09 juli 2014 om 16:05 geantwoord

Tel Sell heeft contact opgenomen en zich verontschuldigd voor de gang van zaken echter staan ze volgens hun volledig in hun recht door een gelijkwaardig artikel te leveren.
Ik heb rechearch gedaan naar de SalonStyler maar ik ben van mening dat deze 'goedkoper' is dan de orginele InStyler.
Wij hebben de SalonStyler getest en hij werkt prima, echter vind ik het jammer omdat ik mijn bestelling heb gebaseerd op ervaringen van de InStyler.
Omdat ik na 5 maanden het wachten eigenlijk wel ver beu ben heb ik deze vervanging geaccepteerd maar ik ben zeker niet geheel tevreden.
De beloofde accessoireset zou nageleverd worden maar deze zou voor de InStyler zijn dus het is nog afwachten wat hier uiteindelijk mee gebeurd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM