Klacht: Klokhuis 24 februari 2016 zeer slecht voorbeeld voor kinderen

bishpol op 25 februari 2016 over t Klokhuis in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf t Klokhuis
Status Open
Datum 25 februari 2016

Een kijker van het programma Klokhuis uitte zijn onvrede over een aflevering van 24 februari 2016, waarin jongeren luid commentaar gaven op voorbijgangers. De klager, wiens dochters van 6 en 10 jaar naar het programma kijken, vindt dit gedrag een slecht voorbeeld voor kinderen en vraagt zich af of dit wel passend is binnen de vrijheid van meningsuiting en satire.

Mijn Klacht:

Dit is een zeer slechte aflevering geweest. Klokhuis is voor kinderen (mijn dochters van 6 en 10 jaar kijken hiernaar. Het schijnt te moeten dat er 3 jongeren zeer veel en luid commentaar leverden op mensen die langsliepen (veel “chickies en bijvoorbeeld “een nijlpaard van 50 jaar” die langs zou lopen) . Houdt dit niet op vrijheid van meningsuiting en satire, want we willen kinderen toch niet leren dat dit normaal is. We hebben al genoeg last van deze overlast om dit grappig te moeten vinden en schijnbaar te moeten accepteren

Gewenste Oplossing:

Klokhuis ziet in dat dit zeer ongepast is, zeker voor kinderen
Publiekelijk excuses ongepaste uitzending
Verzekering dat dit niet meer voorkomt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over t Klokhuis

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over t Klokhuis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM