Mijn Klacht:
Ik heb op 24-01 2 retour tickets geboekt vanuit Dusseldorf naar Istanbul. Heenreis ging opzich wel goed, echter werd mijn terugreis geannuleerd door een staking. Ik heb geprobeerd contact op te nemen vanuit Istanbul met Supersaver, echter een erg lange wachtrij en krijg steeds Indische personen aan de lijn die al moeilijk Engels kunnen spreken. Na een paar keer bellen is het me toch gelukt om iemand te spreken die me “ verder kon helpen” nou hij gaf aan dat het mogelijk was om een andere vlucht te nemen naar dusseldorf, echter kostte dit wel weer 30€ “ servicekosten “ nou daar gaf ik dan wel akkoord op . Heb dit bedrag ook netjes betaald , echter nooit een bevestiging gekregen van een omboeking of iets . Toch op dat moment naar het vliegveld gegaan , waar dus HELEMAAL niks bekend was over een vlucht op mijn naam met dat tijdstip. Hierdoor alleen maar ellende en een hoop puinhoop waardoor ik gewoon een ticket heb geboekt naar Amsterdam.
Wat een misselijkmakend bedrijf, krijg echter nog steeds niemand aan de lijn die mij verder kan helpen. Ik wil mijn geld gewoon terug hebben .
Gewenste Oplossing:
Geld terug van de terugvlucht , en de 30€ servicekosten. Heb zelf nog 120€ opgewaardeerd bij de lokale “ Turkcell” om überhaupt te kunnen bellen echter geen bewijs van .

