Klacht: slechte service en geen restitutie

mmaring op 03 februari 2016 over supersaver.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via supersaver een ticket New York geboekt. Ik wilde een paar dagen langer blijven ivm extra afspraken en heb hen gebeld. Ik had een flexibel ticket en heb daar ook 99,- extra voor betaald. Daarnaast betaal je ook nog extra om door hen te worden geholpen (28 minuten in de wacht vanuit Amerika!).
Ik kon wel een paar dagen later maar dat zou me 520,- extra! kosten.
Dat vond ik te veel en heb aangegeven dat ik dan van hen het bedrag van 99,- teruggestort wilde hebben omdat de extra kosten extreem waren (net zo duur als de hele reis!). Ze doen dit af met standaard mailtjes. Je krijgt bovendien altijd eerst een mail dat ze “vanwege drukte extra tijd nodig hebben om je mail te beantwoorden” Ook dat is natuurlijk flauwekul.
Na aantal mails over en weer aangegeven dat ik dan maar een slechte recensie zou schrijven omdat dit anderen niet mag overkomen.
Begrijp me goed, iets extra betalen vind ik geen probleem. Het mag alleen niet zo zijn dat je zo extreem veel extra moet betalen!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik mijn extra kosten voor het "flexibel" ticket van 99,- van Supersaver retour gestort krijg.
Dan laat ik de kosten voor de "service" en de belkosten nog achterwege!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over supersaver.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over supersaver.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM