Klacht: Refund niet terug

YBB op 07 maart 2023 over supersaver.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 maart 2023

Een klant heeft tickets besteld via Supersaver.nl, maar kreeg de volgende dag te horen dat de vlucht geannuleerd was. Ondanks herhaalde pogingen om zijn geld terug te krijgen, wacht de klant al vijf weken zonder duidelijke communicatie of oplossing van Supersaver.

Mijn Klacht:

Heb tickets besteld via Supersaver. De volgende dag wordt ik gebeld door de luchtvaartmaatschappij dat deze vlucht nooit aangeboden had morgen worden (non operational flight). Ze zeiden dat de vlucht wordt geannuleerd en dat ik mijn geld terugkrijg via Supersaver.
Ik ben nu al 5 weken bezig en hoor steeds dat ze ermee bezig zijn. Je wordt nergens van op de hoogte gehouden. Belachelijk!!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over supersaver.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over supersaver.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door YBB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM