Klacht: OPGELICHT

Youaaaa op 02 oktober 2019 over supersaver.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 1 februari 2019 had ik een ticket geboekt voor 4 personen bij Supersaver. Het geld was afgeschreven van mijn rekening. Maar ik had echter nooit een boekingsbevestinging ontvangen. Het enige wat ik had is mijn boekingsnummer. Ik had meerdere malen contact opgenomen met Supersaver. Als ik mails stuurde, duurde het dagen voordat ik antwoord kreeg. Als ik ze ging bellen stond ik zeker 40 min in de wacht om een gesprek te voeren met slecht Engels sprekende uit India. Mijn ticket was voor 23 augustus vanuit Casablanca naar Amsterdam. Het heeft geld gekost en wij hadden daar hard voor gespaard. Later volgde ik mijn vlucht met mijn boekingsnummer en was mijn vlucht GEANNULEERD. Ik heb geen mail ontvangen of dergelijke. Ook heb ik hun meerdere malen gevraagd om opnieuw mijn boekingsbevestiging te sturen. Dat deden zij niet! Ik ben naar het vliegveld gegaan in Casablanca, 2 uur rijden vanuit mijn woonplaats in Marokko. Wat bleek te zijn dat ons namen niet zijn doorgegeven, maar de vlucht er gewoon was? Die was niet geannuleerd. Ik heb Supersaver gevraagd om het geld weer terug te storten, ik krijg onnodige antwoorden waar je gewoon moe van wordt. Wij begonnen 26 augustus met school en dat kon helaas niet dus moesten wij een week langer blijven in Marokko. Doordat Supersaver ons had opgelicht, moesten wij een nieuwe ticket kopen bij Transavia voor €1500 en hebben wij een week verzuim gehad op school. Wij willen geen schade vergoeding of dergelijke, enkel ons geld terug. Ik heb alle bewijzen die ik had uitgeprint. En ik wil er werk van maken dat zij hoe dan ook ons geld terug geven. Ik zou graag jullie om hulp en advies vragen, wellicht dat jullie iets voor mij kunnen betekenen. 

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug graag!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over supersaver.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over supersaver.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Youaaaa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM