Mijn Klacht:
Afgelopen herfstvakantie, 20 t/m 27 oktober hadden wij een exclusive huisje geboekt bij de Kempense Meren.
Bij aankomst was ins huisje nog niet schoongemaakt en moesten wij buiten wachten met drie kinderen. Niet ideaal na een lange autorit met kleine kinderen die moe zijn.
Helaas viel het huisje ons erg tegen. Behoorlijk verouderd en wij vinden dat dit zeker niet de naam van exclusive mag dragen.
Douche deur boven sloot bv niet, waardoor badkamer een zwembad werd.
Verder waren beide badkamers echt niet schoon. Schimmel op de muren en haren op de vloer van de vorige gasten. Ook het aparte toilet was doordrongen van een urine geur. Niet ideaal met een gezin!!!
Vloerbedekking boven is ook ernstig aan vervanging toe. Vieze vlekken en gaten, lekker op de blote voeten lopen was dan ook geen optie.
Ook de badhokjes in het zwembad laten zeer te wensen over. Echt heel smerig en oud!!
Gewenste Oplossing:
Een compensatie omdat het de pret van een fijn weekje weg echt wel drukte.

