Mijn Klacht:
Aankomst; Vrijdag 11.03.2016
Vertrek: Zondag 13.03.2016 12.00 uur
Bungalow 536
boekingsnummer 3834911
Mijn zoons hadden een kortingsbon in hun kerstpakket zitten voor een lang weekend Sunparks. Hiervan gebruik gemaakt en een lang weekend Vielsalm (Ardennen) geboekt. In eerste instantie kregen we een bevestiging van gemaakte boeking voor bungalow 575. Bij aankomst kregen we bungalow 536 aangewezen. Bij het betreden van de bungalow werd ons al snel duidelijk dat hier hier om een uitermate gedateerde bungalow ging welke zéér aan onderhoud behoefte had. Middels enkele bijgeleverde foto’s willen we onze klachten kracht bijzetten en verduidelijken.
Bungalow:
-Schimmelvorming op voegen badkamer
-Losse tegels boven het bad, waarvan voegen in het bad lagen
-Behuizing van het bad in de hoek volledig stuk en vies
-Vuile kitrand boven het aanrechtblad in de keuken
-Te kleine keukentafel voor 4 volwassenen
-Temperatuur zonder gebruik van open haard niet hoger dan 17 graden te krijgen
-Toilet uitermate verouderd en losse toiletpot met gepensioneerd “beslag”.
– Geen verfwerk op dakraam slaapkamer
– Bij openen dakraam smerige boel en schimmel, niet aan te pakken
Restaurant:
-Bij het reserveren van een tafel werd ons door een blonde bebrilde dame omstreeks 16.00 uur, kenbaar gemaakt dat er nog maar 1 tafel mogelijk was voor het pizzarestaurant. Deze gereserveerd.
’s avonds kregen we een plekje aangewezen in het restaurant LÁrdenne, in een hoekje onder een brullende ventilator waarvan de afzuiging veel te hard stond. Men zou nog maar 1 tafeltje hebben????
Zeven tafels waren bezet en toch half uur moeten wachten op 2 x pasta en 2 x pizza. Pasta’s kwamen uit een (potje) met “chemisch” vlees, geen echt gehakt. Prijs/kwaliteit was bedroevend. Ook de bediening was uitermate onvriendelijk. Kregen het bestek op tafel gegooid en konden zelf de tafel indekken.
Ook bij reclame aan de kassa werden we niet gehoord. “zo maken we altijd de pastasaus” was alles wat men kon zeggen.
Ons werd bij de receptie na het melden van deze klachten weliswaar een andere bungalow voorgesteld, maar gezien het feit dat het 21.00 uur was en alles was ingeruimd en de bedden gemaakt waren, en we maar t/m zondag-avond zouden blijven, hebben we hiervan afgezien.
Uiteindelijk zijn we zondagmiddag 12.00 uur vertrokken.
Gewenste Oplossing:
Schone, up to date bungalow en een goede prijs/kwaliteitsverhouding van het eten en onderkomen.
Restitutie van volledige reissom en tegemoetkoming overige gemaakte kosten.


