Klacht: SUITSUIT lapt consumentenrecht aan haar laars

Peugeot208 op 27 november 2023 over SUITSUIT in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf SUITSUIT
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 27 november 2023

Een consument heeft in september 2023 een koffer met beschermhoes gekocht bij SUITSUIT voor een vakantie. Bij het inpakken in november ontdekte de consument dat de ritsen van de ongebruikte koffer kapot waren. SUITSUIT bood alleen de optie om een nieuwe koffer te kopen, waarvoor de consument extra kosten moest betalen, en weigerde het aankoopbedrag terug te geven of de koffer te repareren, ondanks het consumentenrecht dat dit zou vereisen.

Mijn Klacht:

In september 2023 een mooie koffer gekocht met beschermhoes voor onze vakantie in zuid afrika.
Toen we onze koffer begin november gingen inpakken, zagen we dat de ritsen kapot waren ( koffer was nooit gebruikt) SUITSUIT gebeld, en ik mocht via de website een nieuwe koffer kopen. Alleen de koffer was uit de handel. Ik moest minimaal 70 euro bijbetalen voor een koffer van dezelfde omvang, plus 25 euro voor een andere passende beschermhoes. Ik weigerde dat en stelde voor om het aankoopbedrag te retourneren of dat de koffer gerepareerd zou worden. Ondanks herhaalde mailings weigerde het bedrijf dat. Het consumentenrecht zegt ;”als repareren of vervangen niet kan moet de verkoper het geld teruggeven”. Het Bedrijf zegt dat het niet gerepareerd kan worden, en het product kan niet vervangen worden want het is uit de handel genomen( ja of ik moet 100 euro bijbetalen.) maar ik krijg geen geld terug voor een gloednieuw product ,Schandelijk hoe het bedrijf de wettelijke regels aan haar laars lapt.

Gewenste Oplossing:

Geld terug voor de koffer en de beschermhoes of gelijkwaardige koffer en beschermhoes zonder bijbetaling

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SUITSUIT

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SUITSUIT nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Peugeot208
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM