Klacht: Geen werk geleverd na aanbetaling, opgelichtt!

Winston Arts op 02 augustus 2021 over Stukadoor en schilder totaal Almelo in de categorie Aannemers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Aannemers
Status Open
Datum 2 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Namens een cliënt van mij laat ik weten dat dit een opllichter is, graag het verzoek om contact met mij op te nemen zodat jullie de aanbetaling terug kunnen storten.
Anders doen wij aangifte bij de politie en stellen u tevens persoonlijk aansprakelijk wegens slecht beheer bv

Gewenste Oplossing:

Geld terugstorten, graag contact opnemen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Stukadoor en schilder totaal Almelo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Stukadoor en schilder totaal Almelo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Winston Arts
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM