Klacht: Bestelling nooit afgeleverd, contact niet mogelijk.

user-1494175 op 28 januari 2019 over Studentenmacbook.nl in de categorie Internetshops - Computers en accessoires

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Laptop besteld en betaald voor 465,-. Verder nooit een factuur ontvangen. Wacht nu al sinds november 2018 op een Macbook, terwijl het nu eind Januari 2019 is.

Ik ben gewoon opgelicht. Probeer er alles aan te doen om zo mijn geld teruggestort te krijgen, want voor een arme student is 465,- niet niks!!

Vind het erg vervelend hoe het is gelopen. Zeker aangezien ik nooit reactie heb gekregen.

Ik heb enkel een betalingsbewijs bestelnummer ontvangen. Verschrikkelijke zaak.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik mijn volledige aankoopbedrag retour heb ontvangen, dat lijkt me het minste wat ze kunnen doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Studentenmacbook.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM