Klacht: Gas leidingen in keuken

m sorton op 15 december 2022 over Staedion in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Staedion has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Staedion
Categorie Woningcorporaties
Status Nieuwe klacht
Datum 15 december 2022

Een huurder van Staedion ervaart problemen met het gebruik van de oven, omdat de gasleidingen buiten de muur zijn aangelegd. Ondanks eerdere toezeggingen van het bedrijf om deze situatie te corrigeren, wordt de kwestie niet met spoed behandeld. De huurder vraagt zich af hoe hij de komende dagen kan koken, terwijl er pas op 22 december een afspraak is gemaakt voor inspectie.

Mijn Klacht:

ik kan mijn oven niet gebruiken. omdat de gas leidingen buiten de muur lopen. Staedion behandeld mijn situatie niet met spoed ondanks dat ik deze situatie voor jaren uit begrip heeft geaccepteerd. ze hadden ooit beloofd om dit o.a. in de loop der jaren te corrigeren. Hoe kan ik ETEN klaarmaken komende dagen. Pass 22 dec zijn ze van plan on te komen kijken..

Gewenste Oplossing:

Dat ze eerder komen kijken ..en dat het voor 21 is opgelost.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Staedion over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door m sorton
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM