Klacht: Kan niet inloggen en hoor niets op mijn mails

Pocadot op 05 oktober 2017 over squla in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf squla
Categorie Tijdschriften
Status Open
Datum 5 oktober 2017

Een nieuwe klant van Squla kan niet inloggen op de accounts van zijn kinderen, waardoor ze niet kunnen spelen. Ondanks meerdere e-mails ontvangt hij geen reactie van de klantenservice, wat hij als zeer teleurstellend ervaart.

Mijn Klacht:

Ik ben net klant geworden maar ik kan niet inloggen op de accounts van mijn kids. We kunnen niet spelen dus. Ik heb hier direct over gemail en de dag er na weer maar ik krijg geen reactie. Super slecht!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ben contact opneemt, excuses aanbiedt en het direct goed regelt. Ik betaal niet voor niets 120 euro!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over squla

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over squla nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM