Klacht: ongewenste reclamedrukwerk van STOPPA.nl

Hindrik op 25 februari 2014 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw Soldaat, U heeft ons laten weten dat u opnieuw het Spotta pakket heeft ontvangen, terwijl u een Nee/Nee of Nee/Ja - sticker op uw brieven¬bus heeft zitten. Hiervoor willen wij onze oprechte excuses aanbieden. Spotta steekt er veel...

Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 25 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

vandaag voor de VIJFDE KEER een stapel reclamedrukwerk van STOPPA.nl ontvangen. WAT MOET IK DOEN OM DIT TE LATEN OPHOUDEN? DIT WORDT NU DE 5E KEER DAT IK EEN KLACHT INDIEN. BELLEN HELPT DUS OOK NIET.
IK BEN BOOS!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 26 februari 2014 om 09:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw Soldaat,

U heeft ons laten weten dat u opnieuw het Spotta pakket heeft ontvangen, terwijl u een Nee/Nee of Nee/Ja - sticker op uw brieven¬bus heeft zitten. Hiervoor willen wij onze oprechte excuses aanbieden.

Spotta steekt er veel energie in om onze ruim 23.000 bezorgers te instrueren omtrent de betekenis van de Nee/Nee en Nee/Ja-stickers. Helaas blijkt in de praktijk dat enkele bezorgers deze boodschap over het hoofd zien. Omdat wij ons er van bewust zijn dat dit erg vervelend is voor u, is de betrokken bezorger daar nogmaals op geattendeerd.

Uw melding maakt het voor ons mogelijk onze dienstverlening op een hoger niveau te brengen, en wij willen u daarom hartelijk bedanken voor het nemen van de moeite om ons hierop te attenderen.

Mocht u desondanks in de toekomst toch weer het Spotta pakket in uw brievenbus ontvangen, dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met onze Consumenten Service via Spotta.nl/klantenservice.

Met vriendelijke groet,
Spotta klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM