Klacht: Klacht over accu

Jan van Maanen op 04 januari 2020 over Sparta in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Sparta
Categorie Fietsmerken
Status Open
Datum 4 januari 2020

Een klant heeft vier jaar geleden een nieuwe Sparta e-bike aangeschaft, die vijf jaar garantie heeft. De accu laadt niet meer op en Sparta stelt dat dit komt doordat de accu te weinig aan de lader heeft gehangen, wat de klant onterecht vindt. De klant raadt potentiële kopers aan om geen Sparta e-bike te kopen vanwege de slechte afhandeling van garanties.

Mijn Klacht:

Heb 4 jaar geleden een nieuwe Sparta e bike gekocht met 5 jaar garantie. Nu wil de accu niet meer opladen en komt Sparta met het smoesje dat de accu te weinig aan de lader heeft gehangen. De accu is nooit diepontladen en ik vind dit dan ook een reden die nergens opslaat. Mijn advies voor eventuele potentiële is dan ook koop geen Sparta e-bike want hun garantie afwikkeling is ver onder de maat

Gewenste Oplossing:

Ik ben al tevreden met een redelijk coulance bod (ik heb de fiets tenslotte wel 4,5 jaar) maar dit geneuzel om onder de garantie uit te komen vind ik belachelijk.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sparta

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sparta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jan van Maanen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM