Klacht: Achterband na 300 km geëxplodeerd.

Jumping jack op 22 augustus 2019 over Sparta in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sparta
Categorie Fietsmerken
Status Open
Datum 22 augustus 2019

Een consument heeft een Sparta ebike aangeschaft voor 1899 euro, maar na 300 kilometer is de achterband geëxplodeerd, wat resulteerde in een scheur van 10 cm in de buitenband. Ondanks dat beide banden zijn vervangen, zijn de kosten van ruim 60 euro niet gedekt door enige garantie van de bandenleverancier, Sparta of de dealer, wat heeft geleid tot een negatief gevoel over de situatie.

Mijn Klacht:

Ik heb een Sparta ebike gekocht voor 1899 euro. Na 300 kilometer explodeert de achterband. Waarschijnlijk de binnenland met zoveel kracht dat de buitenband scheurt (10 cm). Beide banden vervangen. Kosten ruim 60 euro. Geen garantie van wie dan ook: bandenleverancier, Sparta of dealer.
Ik heb er een slecht gevoel bij.

Gewenste Oplossing:

Compensatie geheel of gedeeltelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sparta

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sparta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jumping jack
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM