Klacht: Krijg mijn reisgeld niet terug

Gerritje35 op 15 mei 2017 over Solmar.nl in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Solmar.nl
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 15 mei 2017

Een klant van Solmar.nl heeft een klacht ingediend omdat haar man kort voor hun geplande reis een herseninfarkt kreeg. Ondanks het verzoek om de reis te verzetten, werd haar verteld dat dit niet mogelijk was zonder 14 dagen voorafgaande kennisgeving, waardoor zij haar reisgeld van €835,00 kwijt is. De klant beschouwt de situatie als schandalig en raadt anderen aan niet bij Solmar te boeken.

Mijn Klacht:

Mijn man krijgt 1 week voor vertrek een herseninfarkt bel solmar zeggen ze om een andere datum te prikken doe ik dan krijg je te horen dat moet 14 dagen van te voren net of ik weet dat hij dat krijgt schandalig en ben wel mijn geld kwijt €835,00 ga nooit boeke bij solmar het zijn oplichters

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn reisgeld terug krijg

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM