Klacht: Bestek gaat roesten

user-1507721 op 09 april 2019 over Sola in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Sola is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Sola
Status In behandeling
Datum 9 april 2019

Een klant heeft een bestekset van Sola aangeschaft, maar constateert na zes maanden gebruik dat het bestek begint te roesten. De klant vindt dit teleurstellend.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds oktober een bestekset van Sola in gebruik en gaat nu al roesten. Erg jammer na een half jaar..

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag horen wat ik hier tegen kan doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Sola over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sola in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sola een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sola

Heeft op 10 april 2019 om 09:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Dank u voor uw bericht en excuses voor het ongemak.

Wij willen uw klacht graag in behandeling nemen. Helaas is het in ons systeem onmogelijk om klachten in behandeling te nemen als deze ingediend zijn bij Klacht.nl.

Om uw klacht alsnog in behandeling te kunnen nemen zouden wij graag een mail willen ontvangen op [email protected] met daarin de klacht, uw gegevens en zo mogelijk een kopie van uw aankoopbewijs en eventueel begeleidende foto\'s.

Zo snel wij deze hebben ontvangen zullen wij met uw klacht aan de slag gaan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM