Klacht: slecht bereikbaar, geen service. wel betaald en niet geleverd(cocoto kart racer +wheel)

NatalieD op 03 januari 2014 over Free Record Shop in de categorie CD- en DVD winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie CD- en DVD winkels
Status Open
Datum 3 januari 2014

Een klant heeft op 24 december een spel en een wheel voor de Wii besteld bij Free Record Shop, maar heeft deze nog niet ontvangen, ondanks betaling. De website is niet bereikbaar en er is geen telefonische of schriftelijke reactie op de klacht ontvangen. De klant maakt zich zorgen over het terugkrijgen van het betaalde bedrag.

Mijn Klacht:

Op 24/12 heb ik bovenstaande spel besteld voor de Wii. Wel betaald, uiteraard nog niet ontvangen. Site uit de lucht, telefonisch niet bereikbaar!!! Geen reactie ontvangen op mijn klacht per mail. Hoop dat ik mijn geld wel terug krijg…..?

Gewenste Oplossing:

Een oprecht anwoord over de status van mijn bestelling en wanneer ik mijn geld terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Free Record Shop

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Free Record Shop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM