Klacht: Folie keukendeuren laat los

Diepenheim op 07 januari 2015 over Siematic in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Siematic has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Siematic
Categorie Keukenleveranciers
Status Open
Datum 7 januari 2015

Bij een Siematic keuken laat de folie van ongeveer de helft van de keukendeurtjes los. De leverancier heeft aangegeven dat de garantietermijn is verstreken, aangezien de keuken 12 jaar geleden is geplaatst. De klager had echter een hogere duurzaamheid en betere after sales van een merk als Siematic verwacht.

Mijn Klacht:

Bij onze Siematic keuken laat bij circa de helft van de keukendeurtjes de folie los. De keukenleverancier geeft aan dat de garantietermijn reeds is verstreken doordat de keuken circa 12 jaar geleden is geplaatst. Bij een merk als Siematic hadden wij wat een wat langere duurzaamheid verwacht en zeker een goede after sales.

Gewenste Oplossing:

Bij een kosteloze vervanging of reparatie van de deuren zijn wij tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Siematic over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM