Klacht: klacht medewerker en transparantie site

Suzannevaneekelen op 19 mei 2014 over Shoestring in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Shoestring has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 juli 2014
Bedrijf Shoestring
Categorie Reizen Algemeen
Status Opgelost
Datum 19 mei 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over een onaangename telefonische interactie met een medewerker van Shoestring, Janine van Loon. De klant voelde zich niet goed behandeld en vond de opmerkingen van de medewerker dwingend en ongepast, wat de algehele ervaring met de boeking negatief beïnvloedde. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Voordat ik een prettige reis mag maken naar Maleisië. Wil ik toch iets kwijt.

Donderdag 15 mei is er telefonisch contact opgenomen door Janine van Loon i.v.m. de boeking die ik dinsdag 12 mei heb gedaan. Janine had ik eerder telefonisch gesproken over een reis naar Oost-Afrika (hier heb ik niet voor gekozen i.v.m. de veiligheid). Toen ik Janine eerder sprak vond ik het al een eigenaardig gesprek, maar toen ze mij donderdag benaderde was het een zeer vervelend gesprek. De uitspraken zoals ik had je gewaarschuwd (maal ?) we zijn geen last-minute organisatie (terwijl de reis er nog minimaal 4 dagen na boeking op stond) en je hebt al 20 opties genomen??! lijken mij niet passend bij een klantvriendelijke medewerker, eerder dwingend en licht agressief.

Mij werd om 15.30 door Janine van Loon verteld dat de reis die ik had geboekt 750 euro duurder uit zou vallen, uiteindelijk 450.
Toen het gesprek beëindigd was werd ik 5 minuten later door Sandra Korver benaderd. Medewerker wist niet dat er 5 minuten daarvoor contact was opgenomen met mij?! Medewerker had een hele andere rekensom voor me, die 250 euro lager uitviel. Dit maakt de prijs van de reis ongeloofwaardig.

Zojuist maandag 19 mei met een andere medewerker van Shoestring gesproken over het feit dat jullie op de site reizen aanbieden, waarvan de prijzen eigenlijk niet gegarandeerd meer zijn. Inderdaad staat op jullie site dat één maand voor vertrek er alsnog kosten bij kunnen komen, maar zie printscreens van data en prijzen en de reisbeschrijving van Maleisië. Dit is niet transparant met wat er na zoeken op jullie site vermeld staat.
Tijdens dit telefoongesprek nogmaals gesproken met medewerker over het vervelende contact met Janine van Loon. Waarop ik volgens medewerker een klacht zou kunnen indienen bij jullie organisatie. Ik vertelde medewerker dat ik hierover na zou denken. Krijg ik nog geen 3 minuten later een telefoontje van Sandra Korver (stem Janine van Loon?) waarom ik een klacht wil indienen??

Ik wilde hier over nadenken, omdat ik vind dat wanneer iemand zijn werk niet fatsoenlijk uitvoert diegene dit hoort te weten. Maar na dit telefoontje was ik zeer verbaasd…mag ik geen tip op klacht indienen??

Al met al, ik hoop dat ik in rust op vakantie kan gaan, maar de wijze waarop medewerker communiceert deelt absoluut niet mee aan een klantvriendelijke organisatie. Ik zou het op prijs stellen wanneer deze feedback aan medewerker wordt meegedeeld, jullie site transparanter wordt en een welgemeend excuus is op zijn plaats.

Ik hoor jullie graag terug,

met vriendelijke groet,

Gewenste Oplossing:

Genoemde medewerker krijgt feedback, transparantie site en welgemeend excuus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shoestring

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Shoestring over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shoestring nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Shoestring in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Shoestring een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Shoestring

11 jaren geleden - Deze klacht was zowel naar klacht.nl als direct naar onze organisatie gestuurd. Wij hebben rechtstreeks contact opgenomen met deze klant, omdat wij tot voor kort niet aangesloten waren bij klacht.nl. Wij hebben uitleg gegeven en excuses aangeboden over de gang van zaken voorafgaand aan de reis. Inmiddels is deze mevrouw tevreden teruggekomen van haar reis door Maleisië.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM