Klacht: Bestelde produkt niet geleverd

Bodde op 14 januari 2013 over Scootfun in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Scootfun
Status Open
Datum 14 januari 2013

Een klant heeft op 26 december 2012 een scooterhoes voor een Vespa besteld en betaald, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Na een bevestigingsmail over vertraging door de feestdagen is er geen verdere communicatie geweest, en pogingen om telefonisch contact op te nemen zijn mislukt vanwege een volle mailbox. Ook op e-mails wordt niet gereageerd.

Mijn Klacht:

Ik heb een scooter hoes voor de Vespa besteld en betaald via Ideal op 26 december 2012. Ik kreeg de volgende dag een mail dat ivm feestdagen de bestellingen op 3 januari afgerond zouden worden. Tot op heden niks ontvangen. Telefonisch contact niet mogelijk alleen een bandje dat de mailbox vol zit. Ook op mail wordt er niet gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Artikel correct geleverd of geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Scootfun

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Scootfun nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM