Mijn Klacht:
sinds enige tijd kan ik de kleurshampoo nummer 11 van Polycolor niet meer kopen
Gewenste Oplossing:
Als het product weer te koop is of eventueel een goed alternatief
Altius op 24 november 2014 over Schwarzkopf in de categorie Verzorgingsprodukten
klant op de hoogte dat het product nog verkrijgbaar is in Kruidvat,Trekpleister en Dirx
Een consument heeft aangegeven dat de kleurshampoo nummer 11 van Polycolor van Schwarzkopf niet meer verkrijgbaar is. Dit heeft geleid tot frustratie, aangezien het product niet meer te vinden is in de winkels. De klacht is inmiddels opgelost.
sinds enige tijd kan ik de kleurshampoo nummer 11 van Polycolor niet meer kopen
Als het product weer te koop is of eventueel een goed alternatief
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Schwarzkopf over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Schwarzkopf in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Schwarzkopf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Bericht van Schwarzkopf
11 jaren geleden - Geachte mevrouw, Naar aanleiding van uw vraag m.b.t. de verkrijgbaarheid van Poly Color nr 11 kunnen wij u meedelen dat deze verkrijgbaar is bij de volgende winkels: Kruidvat, Trekpleister en Dirx Echter is het mogelijk dat deze producten niet in alle winkels beschikbaar zijn. Het is de keuze van de winkels zelf welke producten en varianten zij verkopen. Mocht u ons gamma Poly Color producten niet bij u in de buurt in de rekken terugvinden, dan raden wij u aan eens te informeren bij de filiaalhouder. Hij/zij kan deze ten alle tijden bij ons bestellen. Wij hopen u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, G.D.P. Henkel Consumer Service
Heeft op 24 november 2014 om 12:13 geantwoord
klant op de hoogte dat het product nog verkrijgbaar is in Kruidvat,Trekpleister en Dirx
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM