Mijn Klacht:
Ik heb een aantal weken geleden mijn klacht ingediend zowel via hier als de mail.
Helaas tot op heden krijg ik continu dezelfde mailtjes met ‘oplossingen’ waar ik niet mee akkoord ga.
Ik zal €2700 moeten betalen voor een opleiding niet voldoet aan de algemene voorwaarden zie zei zelf stellen.
Ik kan al sinds juni 2016 niet inloggen op E-connect. Dit wordt weggewuift met ‘ je moet je ww herstellen’ alsof ik daar zelf niet aan zou denken? Maar als je emailadres ineens niet meer bestaat wordt het vrijwel lastig.
Ik moet betalen voor 4 modules, 4 modules die niet klasikaal waren, 4 modules die niet zijn gehaald, en waarvoor ik iedere week heb moeten bellen vanwege vragen waarbij leraren geen antwoordt gaven omdat die pas na 3 weken online kwamen.
Nico Baars, is mijn contactpersoon nadat niemand meer met mij mag praten en/of bellen. Want, zodra ik bel wordt gewoon de verbinding verbroken. Zodra er niet een passelijke onkostenvergoeding tegenover staat. Dus alles wordt kwijtgescholden rest er niks anders dan een advocaat te nemen die al met jullie bezig is.
Gewenste Oplossing:
Alle kosten vergoeden
- Inschrijfgeld
- maandelijke betalingen
- examengeld
- voorschot

