Klacht: Beperkt aantal zenders te ontvangen.

John van Wessel op 25 juli 2012 over Scarlet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Al op 23 mei hebben wij u verzocht contact met ons op te nemen inzake de echo. N.a.v. deze e-mail hebben wij niets van u vernomen en zijn er zodoende van uitgegaan dat de problemen waren verholpen. Wanneer u alsnog...

Bedrijf Scarlet
Categorie Internetproviders
Status Opgelost
Datum 25 juli 2012

Na drie maanden gebruik van het Scarlet-pakket heeft de klager problemen ondervonden met het ontvangen van Duitse zenders, waarbij het signaal constant slecht was. Ondanks verschillende adviezen om de antenne aan te passen en het omruilen van de ontvanger, bleef de situatie onveranderd. De klager is gefrustreerd en geeft aan dat hij het opgaf, na tevergeefs verschillende oplossingen te hebben geprobeerd.

Mijn Klacht:

3 maanden geleden is het pakket van Scarlet ingegaan. Vanaf het begin zijn de Duitse zenders niet te ontvangen, het signaal is bijzonder slecht. Tijdens het contact en via de gebruiksaanwijzing kreeg ik als advies de antenne zodanig te draaien en in hoogte te veranderen totdat het signaal voldoende is voor een constant beeld zonder haperingen. Ik ben na 3 maanden zover dat ik het opgeef. Ik ben zelfs met de antenne het dak opgegaan. Vrijer kan de antenne niet staan. Niets, maar dan ook niets hielp. Zelfs de ontvanger is omgeruild maar ook dat was niet de oplossing. Die werd omgeruild omdat er een card niet goed functioneerde. Dit is de eerste keer dat ik via een antenne televisie ontvang. Altijd via de kabel ontvangen zonder enige ontvangst problemen. Ik raad niemand, maar dan ook niemand een Digitenne aan (want dat is het systeem waarmee Scarlet werkt) als je Duitse zenders wilt ontvangen. De rest van de zenders is voldoende al moet je lang wachten totdat een zender verschijnt. Ik heb er erg spijt van dat ik in zee ben gegaan met Scarlet. Je krijgt geen waar voor je geld. Ik heb nog nooit een echo op mijn huistelefoon gehad. Nu continue als iemand mij belt. Ik ben hier zeer ontevreden over en wil compensatie of beëindiging van het abonnement..

Op mijn klacht over de echo werd geadviseerd om Scarlet te bellen, betaald, maar de echo is er vaak alleen als iemand mij belt. ook niet altijd dus de kans dat Scarlet mij belt en er geen echo is aanwezig.

Kortom, nog 9 maanden uitzitten, zonder Duitse zenders en regelmatig met een echo op de vaste telefoon, en daarna snel overstappen naar een aanbieder via de kabel. Scarlet is goedkoop en zoals altijd, goedkoop is duurkoop.

Gewenste Oplossing:

Ik ben hier zeer ontevreden over en wil compensatie of beëindiging van het abonnement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scarlet in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scarlet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Scarlet

Heeft op 26 juli 2012 om 09:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Al op 23 mei hebben wij u verzocht contact met ons op te nemen inzake de echo. N.a.v. deze e-mail hebben wij niets van u vernomen en zijn er zodoende van uitgegaan dat de problemen waren verholpen. Wanneer u alsnog een oplossing wenst voor de echo, verzoeken wij u nogmaals om toch contact op te nemen met de klantenservice.

Ook over slechte ontvangst wordt niets vermeld in uw klantaccount. Wel kunnen wij aanloopmoeilijkheden terug vinden met een kaart die niet geactiveerd was en problemen gaf met bepaalde zenders. Maar deze problemen zijn opgelost. Problemen met de ontvangst zijn ons dus niet bekend. Het klopt dat binnen ons Digitale TV pakket geen Duitse zenders geleverd worden. Scarlet is hier overigens duidelijk over.

Uiteraard vindt Scarlet het belangrijk dat u met plezier gebruik maakt van onze diensten en raden u dan ook aan om voor zowel de echo als de televisie ontvangst contact op te nemen met de klantenservice wanneer u aanwezig bent bij de aansluiting: 0900-235 1650 (lokaal tarief) of 0320-29 4444 op werkdagen tussen 09.00 en 17.30 uur.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM