Klacht: Nog steeds beloofd bed niet geleverd

Amandawit op 07 februari 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 april 2012
Reactie van het bedrijf:

inmiddels bed aangeleverd

Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 7 februari 2012

Een klant heeft in november 2011 een bed besteld bij Scandic Bedden in Delft, met de belofte dat het binnen 6 tot 8 weken geleverd zou worden. Na bijna 12 weken en meerdere beloften voor een bezorgafspraak, kwam het bed uiteindelijk niet opdagen, ondanks dat de klant een dag vrij had genomen voor de levering. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice werd er geen oplossing geboden en was er geen communicatie over de vertraging.

Mijn Klacht:

Ik heb in november 2011 een bed bestel bij filiaal delft dit zal binnen 6 tot 8 weken bezorgd worden was beloofd. Inmiddels zijn er al bijna 12 weken voorbij en is mij al 6 keer beloofd dat ik gebeld werd voor een afspraak voor de bezorging. Daarna zijn wij er 2 weken terug zelf op terug gekomen omdat wij nog steeds niet gebeld waren. Toen is er met ons een afspraak gemaakt voor de bezorging. En ze zijn gewoon niet komen opdagen!!!!! We hebben nog geprobeerd te bellen daar werd gezegd dat ze tot 6 uur zouden bezorgen. Om half 8 was er nog steeds niemand en hebben wij opnieuw geprobeerd te bellen, toen werd er alleen niet meer opgenomen! Wij hebben hier een dag vrij voor moeten nemen! Omdat het bedrijf in onze omgeving niet in de middag kon bezorgen en er bij ons in de ochtend niemand thuis is!! Ik ben hier echt heel erg boos over! Ik snap niet dat een bedrijf in deze tijd zo klant ontvriendelijk kan zijn! Misschien moet het bedrijf even ander personeel op het hoofdkantoor gaan zetten! Want meneer Max Sinic maakt er echt een rommel van met ze loze beloftes!! Dit kan echt niet!! Belachelijk!!

Gewenste Oplossing:

Dat het bed DEZE WEEK! Wordt geleverd in de avond/middag! Want wij gaan niet nog een dag vrij nemen!!! Daarbij vinden wij een vergoeding zeer op ze plaats!! Wij vinden niet dat wij waar voor ons geld hebben gekregen en zien het liefst de 50 euro voor de bezorging terug komen!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scandic Bedden in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scandic Bedden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Scandic Bedden

Heeft op 12 april 2012 om 19:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

inmiddels bed aangeleverd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM