Klacht: Klacht Scandic Bedden OPGELOST!

Sven1975 op 10 november 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Bedden
Status Open
Datum 10 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zoals in mijn eerdere klacht aangegeven zou ik het melden als mijn klacht was opgelost. Dit is nu het geval.

Samenvatting klacht: Bed besteld bij Scandic Rotterdam. Leverdatum meerdere malen vertraagd, topmatras niet geleverd. Veelvuldig gebeld, geen gehoor, afspraken niet nakomen, niet terugbellen, dit 4 maanden lang.

Uiteindelijk weer eens gebeld toen een medewerker vertelde dat Scandic kennelijk was overgneomen door een ander bedrijf: Bosch Bedding. Ander telefoonummer gekregen en gebeld. Was eerst wat sceptisch (dacht dat ze hun naam veranderd hadden ivm negatieve reactie op interet etc), maar kreeg iemand aan de lijn die beloofde het uit te zoeken en inderdaad meteen terugbelde.

Blijkt dat Scandic inderdaad over is genomen en dat men bij Bosch nu de puinhoop aan het opruimen is die Scandic heeft achtergelaten. Nadat ik contact opnam met Bosch Bedding zijn afspraken nagekomen en ben ik inmiddles in bezti van alles waar ik voor betaald heb.

Ik hoop dat alle klachten van anderen ook kunnen worden opgelost.

Gewenste Oplossing:

Opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM