Klacht: Deel van bed nog steeds niet geleverd

jeroenvw op 11 oktober 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 oktober 2012
Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 11 oktober 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een deel van ons bed is nog steeds niet geleverd. Wij wachten al 6 maanden (!!!) nog steeds op de glazen plaatjes van de nachtkastjes en de bedhoezen.
Telefonisch al diverse malen toegezegd, echter nog steeds niet geleverd.

Gewenste Oplossing:

Het naleveren van de glazen platen en de bedhoezen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scandic Bedden in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scandic Bedden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Scandic Bedden beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Nou, Scandic sluit de klacht gewoon, alsof deze opgelost is. Er is echter nog niets opgelost, het bedrijf heeft nog niets eens contact opgenomen. Tsja, achteraf had ik de signalen moeten zien en niet bij Scandic moeten kopen. Op de website zie je al geen adressen en telefoonnummers, dat zegt al genoeg. Nu moet ik maar zien dat ik mijn spullen ooit nog krijg. En het ziet er niet naar uit dat dat ooit nog gaat gebeuren... Als je ze belt, dan zeggen ze van alles toe. Maar daarna hoor je gewoon helemaal niets meer. Ongelofelijk, dat ze daar nog mee weg kunnen komen anno 2012. Scandic Rotterdam Alexander heeft trouwens een andere naam tegenwoordig.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM